Üyelik Sözleşmesi

 

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 1. TARAFLAR

Web Sitesi sahibi:

Ünvanı: FAVORİ KUYUMCULUK SAN.VE TİC.A.Ş     

MERSİS No: 0-3850-5467-5400018                                                        

Adresi: Molla Fenari Mah. Nuruosmaniye Cad.No:20 Fatih/İstanbul

Telefon: 0212 512 11 45

E-posta: e-ticaret@favori.com.tr

 

Üye

Adı: Otomatik gelecek

TC No: Otomatik gelecek

Adresi: Otomatik gelecek

Telefon: Otomatik gelecek

E-Posta: Otomatik gelecek

 

 1. KONU

Bu üyelik sözleşmesinin konusu; Favori Kuyumculuk San. Ve Tic. A.Ş.’nin sahibi olduğu www.favori.com.tr  web sitesine üye olma şartlarının ve web sitesinin kullanımıyla ilgili temel esasların belirlenmesidir.

 

 1. ÜYELİK ŞARTLARI

  1. www.favori.com.tr  web sitesine üye olmak için;  istenilen üyelik bilgilerinin ve üyenin oluşturacağı şifrenin girilmesi, yasal ve sözleşmesel olarak gerekli onay ve izinler verilerek [Üye Ol] butonuna basılması gerekir.

  2. 18 yaşından küçükler www.favori.com.tr’ye  üye olamazlar ve alışveriş yapamazlar. Kullanıcı, bu web sitesine üye olmakla 18 yaşından büyük olduğunu beyan ve kabul eder

  3. Bir üyenin birden fazla hesabı olamaz. Aksi halde hesapların üyeye bildirime gerek olmaksızın kapatılması veya dondurulması Favori’nin takdirindedir.

  4. www.favori.com.tr üzerinden sadece kişisel tüketim amacına yönelik olarak tüketicilere ürün satışı yapılmaktadır.  Üye, www.favori.com.tr üzerinden yapacağı alışverişin kişisel kullanıma yönelik olduğunu kabul eder.

  5. Üye, www.favori.com.tr internet sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin doğru olduğunu, bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle Favori’nin bir sorumluluğu olmadığını,  bilgilerin yanlış olması nedeniyle Favori’nin uğrayacağı zararı karşılayacağını beyan ve taahhüt eder.

  6. Üye, bu üyelik Sözleşmesi'ni tamamen okuduğunu ve içeriğini tamamen anlayıp tüm hükümlerini kabul ettiğini, ayrıca Websitesi’nde belirtilen diğer koşullara ve yürürlükteki mevzuata uygun davranacağını, aksi halde Favori Kuyumculuk tarafından üyeliğinin iptal edilebileceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

  7. www.favori.com.tr’de yayınlanmakta olan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme Metni İle Elektronik İleti Onayı metni bu üyelik sözleşmenin eki ve ayrılmaz parçasıdır. Bu sözleşmeyi onaylamak suretiyle üye olmayı kabul eden kullanıcı, Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme Metni ile Elektronik İleti Onayı metnini eksiksiz bir şekilde okuduğunu ve anladığını kabul ve beyan etmektedir.

 

 1. WEBSİTESİNİ KULLANIM ŞARTLARI

  1. Kullanıcı, üyelikle birlikte sahip olduğu kullanıcı adı ve şifresi gibi bilgilerin güvenliğinden kendisi sorumludur. Kullanıcının buna aykırı hareketinden kaynaklanan her türlü hukukî/idarî/cezaî sorumluluk münhasıran kullanıcıya aittir.

  2. Kullanıcının Favori ile yaptığı her türlü yazışmanın saklanması tamamen kullanıcının sorumluluğunda olup iş bu yazışmaların silinmesi ve/veya kaybolmasından Favori hiçbir hal ve surette sorumlu tutulamaz.

  3. Favori her ne sebeple olursa olsun Kullanıcı işleminin kesintiye uğraması, silinmesi, kaybolması, işlemde gecikme yaşanması, bilgisayar virüsü kapılması, izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, hırsızlık, kayıtların değiştirilmesi veya kullanılması hususunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu risklerden kaçınmak amacıyla gerekli önlemlerin alınması, Kullanıcı’nın sorumluluğundadır.

  4. www.favori.com.tr internet sitesinden başka internet sitelerine bağlantı verilmesi halinde Favori, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri bağlantılardan hiç bir şekilde sorumluluğu değildir.

  5. Websitesi’nde Kullanıcılar tarafından beyan edilen, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen Kullanıcıların kişisel görüşleri olup görüş sahibini bağlar. Favori’nin Kullanıcı tarafından beyan edilen fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan ve üçüncü kişilerin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle Kullanıcının uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  6. www.favori.com.tr web sitesinde yer alan fiyatları, görselleri, özellikleri, site kullanım koşullarını ve tüm diğer bilgileri önceden bildirime gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden düzenleme ve gerekli olması halinde yayına son verme hakkına sahip olan Favori, Websitesi aracılığıyla sunduğu hizmetleri dilediği zamanda ve şekilde değiştirebilir, sınırlayabilir veya sonlandırabilir. Sitede yapılacak değişiklikler yayımı tarihinde yürürlüğe girecek olup kullanıcı tarafından sitenin kullanılması ile iş bu değişiklikler kabul edilmiş sayılacaktır. Kullanıcı’nın Websitesi’ni kullanım imkanlarının herhangi bir şekilde kısıtlanmış veya sona ermiş olması, Kullanıcı’ya herhangi bir talep hakkı vermez.

  7. www.favori.com.tr’de satışa sunulan ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları yalnızca internet sitesi için geçerli olup FAVORİ mağazalarında veya diğer satış kanallarında geçerli değildir.

 

 

 1.  FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI  

  1. Bu Websitesi’nde bulunan yazılar, resimler, markalar, işaretler, sayfa düzeni ve Websitesi’nin sunumu ile ilgili  her türlü Fikri Mülkiyet hakkı Favori Kuyumculuk San. Ve Tic. A.Ş.’ye aittir. Websitesi içeriğinde bulunan ürünlerin, tasarımların, resimlerin, metinlerin, video kliplerin, dosyaların, katalogların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır.

  2. Kullanıcı, Websitesi yazılım, donanım ve içeriğini çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla Favori Kuyumculuk ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

 

 1. BİLDİRİM VE TEBLİGAT ADRESİ

  1. Üyenin FAVORİ’ye bildirdiği elektronik posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal elektronik posta olarak kabul edilir.  FAVORİ tarafından, Üye'nin sadece yasal elektronik adresinden göndermiş olduğu elektronik postalar dikkate alınmaktadır.

 

 1. SÖZLEŞMENİN FESHİ

  1. Üye dilediği zaman elektronik ortamda üyeliğini sonlandırabileceği gibi FAVORİ hiçbir gerekçe göstermeksizin üyeliği sonlandırmak sureti ile sözleşmeyi feshedebilir. Sözleşmenin feshi/üyeliğin sonlanması ile birlikte tarafların yedindeki kişisel veriler dahil her türlü veriler ve bilgiler KVKK ve sair mevzuat kapsamının gereklerine uygun olarak muhafaza edilir.

 

 1. ÜYELİK ONAYI

Bu Üyelik Sözleşmesi'ni tamamen okuyup içeriğini tamamen anladığımı ve tüm hükümlerini kabul ettiğimi, ayrıca Websitesi’nde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme Metni İle Elektronik İleti Onayı bilgilendirme metnini okuyup anladığımı, tüm şartları kabul ederek www.favori.com.tr‘ye üye olmaya karar verdiğimi beyan ederek üyeliğimi onaylıyorum.

FAVORİ KUYUMCULUK  SAN. VE TİC.AŞ.                           ÜYE